Wizyta w Gdańsku

Kiedy dowiedzieliśmy się, że mamy możliwość zagrania w Trójmieście - Gdańsku, decyzja zapadła natychmiastowo. Wiedzieliśmy, że przed nami ogrom pracy - przede wszystkim związany z promocją wydarzenia, które miało nastąpić. Ale i to nas nie zniechęciło...
Plakaty poszły w ruch, a my sami odwiedziliśmy Radio Gdańsk, gdzie nagraliśmy zapowiedź przedsięwzięcia. Zależało nam, by jak największa ilość osób dowiedziała się o nas i naszym spektaklu.

Nadszedł czas naszego wyjazdu, wczesnym rankiem 16.11 wyjechaliśmy, by pobyt w Gdańsku zacząć od wizyty w Teatrze Szekspirowskim. Możliwość bycia w tak niezwykłym miejscu - tylko rozbudziła większe ambicje. Przygotowania do spektaklu, powtórki tekstów, próby techniczne, ale także czas na zwiedzanie gdańskiej starówki wypełniły nasz czas.

W sobotę - 17.11 wystąpiliśmy przed Gdańską publicznością zebraną w kościele pw. Świętej Trójcy. Przestrzeń miejsca zrobiła na nas ogromne wrażenie. O godzinie 19:00, po raz kolejny, przenieśliśmy się do czasów Tomasza Becketa i XII w. Anglii.
Aura eliotowskiego dramatu idealnie wpisała się we wnętrze świątyni.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych poniżej oraz na naszym fanpage'u - Grupa Spinacz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *